CityDashboard (OCTOPUS)

      Veriyi toplamak, analiz etmek ve istatistik oluşturmak hiç şüphesiz etkin ve stratejik planlamalar oluşturmak için önemli bir yere sahiptir. Bir istatistik yazılımının ötesine “OCTOPUS” kurum ve kuruluşlar için 150’ den fazla kaynaktan otonom veri çekme, analiz yapma ve sonucunda çapraz istatistik yöntemleriyle yarının stratejik planlamasını sağlayan bir yazılımdır. En küçük yerleşim biriminden en büyük yerleşim alanlarına kadar demografi, ticaret, turizm, siyaset, sağlık, ekonomik gelişmişlik ve eğitim verisinin ötesinde geçmişe dönük ürün fiyat denge tablolarından enflasyon takvimlerine kadar raporlama kabiliyetine sahip OCTOPUS ile şirketler ve kamu kurum, kuruluşları için hedef kitle belirlenmesi, politika üretilmesi gibi birçok ihtiyaca cevap vermektedir.

 

      Şirketler için hedef kitle belirlenmesi, ihtiyaç analizi ve yatırım planlaması gibi birçok soruya cevap verebilen OCTOPUS bankacılıktan gıda sektörüne kadar geniş bir ticari yelpazeye hizmet verebilmektedir.

 

      Kamu kurum ve kuruluşları için ise Akıllı Kent planlamaları, geleceğe dair hizmet politikaları üretme, kent sakinlerinin yaşam kalitesini artırma, siyasi söylem üretimi, kurum için performans ve kalite yönetimi gibi sayısız çeşide sahip projeye analiz ve veri temeli hazırlamaktadır.

 

      AREMSOFT bünyesinde barındırdığı 100’e yakın kategoride milyonlarca veriyi özel algoritmalarla anlamlandırarak, yarını doğru, etkili ve stratejik planlamaları için OCTOPUS’ u şirketlerin ve kamu kurum, kuruluşlarının hizmetine sunmaktadır.

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Tüm kampanya ve yeniliklerimizden haberdar olmak için e-bültene üye olmaya ne dersiniz!

Aremsoft © 2005-2021. All Rights Reserved