Hakkımızda

AREMSOFT…

 

      1998 yılında kurum ve kuruluşların ihtiyaç duydukları gelişim, değişim olgusundan hareketle yazılımsal ya da donanımsal sorunlarının analiz edilmesi, ihtiyacın belirlenmesi ve giderilmesi amacıyla kurulmuştur. Bünyesinde barındırdığı uzman ekip ve tecrübesiyle uluslararası yaklaşımları vizyoner bir bakış açısıyla hizmete dönüştüren AREMSOFT kurumsal bir marka olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

 

      Her geçen gün ihtiyaca göre değişen, gelişen ve nitelik bakımından çeşitlenen teknolojik gelişmeler şehir yaşamı üzerine yapılan yenilikçi yaklaşımlar üzerinde güçlü ve dönüştürücü bir etkiye sahiptir.  Akıllı Şehirler, Ticari İnovatif Çözümler ve Yeni İş Zekası gibi konular hakkında ifade edilen bu yaklaşımlar etkin ekosistem paydaşlarının bir araya gelişini kolaylaştırarak daha güçlü, sürdürülebilir ağlar oluşturarak tecrübeye, bilgiye ve ortak akla dayalı yönetim kabiliyetlerini ortaya çıkarmıştır.

 

      Aremsoft kuruluşunun temelini de oluşturan Ticari İnovatif Çözümler ve Yeni İş Zekası konuları ile ilgili olarak oluşturduğu çözümlerde “bilgi - veri” öğelerini odağına almış, bu öğeleri şirketler için bir sermaye aracı olarak değerlendirmiştir. İletişim teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip ederek personel - merkez olarak veri akışının kesintisiz ve güvenli olmasını ilke edinmiştir. Özellikle sanayi toplumunu oluşturan sanayi insanının (homo economicus) alışkanlıklarının değişerek teknolojik insan (homo technologicus) olarak ortaya koyduğu değişim ve gelişmeleri takip etmekteyiz. Bunlarla beraber PLM, PDM, Kaizen gibi kavramlarla konuları operasyonel olarak ele alıp hem talebin belirlenmesi hem de arzın ticari olarak doğru aşamalarla sağlanması hakkında sosyoekonomik statü farklılıklarını ayrı ayrı inceleyerek sürdürülebilir ar-ge çalışmaları gerçekleştirmektedir.

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Tüm kampanya ve yeniliklerimizden haberdar olmak için e-bültene üye olmaya ne dersiniz!

Aremsoft © 2005-2021. All Rights Reserved