Kent Rehberi (CityApp)

      AREMSOFT uzman ekipleri ile uzun ar-ge çalışmaları sonucunda ortaya çıkan “CITYAPP” uygulaması ile kentinize özel yeme-içme, kültür-sanat, konaklama, sağlık ve kamu kurum, kuruluşları birkaç dokunuş ile parmaklarınızın ucunda.

      Kentinize özel tüm noktaları kategoriler halinde listeleyebileceğiniz CITYAPP uygulaması ile ister online rezervasyon yapabilir isterseniz online ödeme ile kentinize özel işletmelerin paket servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Kültür- Sanat alanlarının lokasyonları, tarihi özelliğe sahip noktalar, sergiler ve fuarlar için tur güzergahları belirleyebilirsiniz.

      Kamu kurumlarına özel isteğe bağlı online tahsilat, online istek-şikayet, uygulama üzerinden mesajlaşma, işletmeler için online iş veya işçi başvurusu gibi birçok modülü ile kapsamlı Akıllı Şehircilik Platformu özelliği taşıyan CITYAPP, her an kurum ve kent sakinlerine etkileşim olanağı sağlar.

      Online anketlerle kentin bölgesel taleplerinin ölçümlenebilme, şikayet analizlerinin yapılmasını sağlayan “Araştırma ve Anket” modülü ile kurum ve kent sakinleri arasında birlikte yönetişim imkanı sağlayan CITYAPP bu özelliği ile uluslararası kabul edilen akıllı şehircilik standartlarının “Yönetişim” ilkesini ön plana çıkarmaktadır.

      Saha araştırmaları, dikey yönetim hiyerarşisi özelliği ile CITYAPP yöneticiler tarafından talimatların, isteklerin, iş emirlerinin, şikayetlerin ilgili personele iletilmesi ve takibini de mümkün kılmaktadır. Bu sayede kurumların saha araştırma maliyetlerini ciddi oranda azalırken kurum yönetim ekibinin de iş yükü hafifletilmektedir. Bu sayede kurum yöneticileri 7/24 tüm talepleri telefon ve tabletlerinden takip ederek yönetme imkanı sağlarlar.

CITYAPP uygulamasını oluşturan temel prensipler uluslararası otoritelerin Akıllı Şehircilik ve Stratejik Eylem Planlarında belirlediği;

  • Kent sakinleri, kanaat önderleri, vakıf ve stk’ lar, işletmeler ve spor kulüplerinin yatay paydaşlığı özelliği ile “Yönetişim”,
  • Kentin geçmiş yıllara ait demografik, sosyoekonomik, sağlık, turizm gibi geniş bir veri havuzu sayesinde gelecek yıllar için “Strateji Yönetimi”,
  • Anlık bilgilendirme ile farkındalığı arttırması özelliği ve kent sakinlerinin paydaşlığı sayesinde ilkeler belirlemesi ile “Politika Yönetimi”,
  • Kapsayıcı iletişim kanallarının kentin olgunluğunu arttırması ile “Bütüncül Hizmet Yönetimi”,
  • Şehircilik Hizmetlerinin hiyerarşik yapılar takip edilerek planlama, karar alma ve uygulama özelliği ile “İş Yönetimi”, kriterler göz önünde bulundurularak planlanmıştır.

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Tüm kampanya ve yeniliklerimizden haberdar olmak için e-bültene üye olmaya ne dersiniz!

Aremsoft © 2005-2021. All Rights Reserved