Mobil Çözümler

      Dünyada her geçen gün çeşitlenen ve birçok ihtiyaca cevap verecek birçok uygulama hazırlanarak kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Akıllı bir telefonda kullanılan farklı uygulamalar beraberinde kullanım zorluğu, karmaşa, ekstra güç ve işlemci sarfiyatı gibi sorunları da beraberinde getirir.

 

      AREMSOFT değişen dijital dünyanın sorun ve taleplerini yakından takip ederek ilk olarak İspanya’nın Barselona kentinde 2010 Mobile World Congress’ de ortaya atılan “SUPER APP” kavramını benimsemiştir. “SUPER APP” kavramı aynı uygulama içerisinden birden fazla işlemi gerçekleştirebileceğiniz, böylece yukarıda bahsettiğimiz sorunları en aza indirmenizi hedefleyen bir uygulama yöntemidir. Şehrinizin hem kent rehberini içerisinde barındırırken alışveriş yapmanıza olanak tanıyan hem de kamu hizmet taleplerinizi ve ödemelerinizi birkaç dokunma ile gerçekleştirebileceğiniz çözümler sunmaktadır.

 

      AREMSOFT gündelik hayatın devamlılığı sırasında zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan mobil uygulama felsefesi ile sosyal hayatınıza daha fazla alan yaratmanızı hedeflemektedir.

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Tüm kampanya ve yeniliklerimizden haberdar olmak için e-bültene üye olmaya ne dersiniz!

Aremsoft © 2005-2021. All Rights Reserved