Neden Biz?

      Akıllı Şehirler (Smart City) ve Akıllı İş – Yeni İş Zekası (Smart Business – New Business Intelligence) kavramlarının felsefesi özelinde gerçekleştirilen inovasyon çalışmaları uluslararası alanda ülkelerin dikkatini çekerek örnek çalışmaların ortaya çıkmasında ilham kaynağı olmaktadır. Bu nedenle iyi planlanmış, veriye dayalı projelerin sürdürülebilirlik açısından yatırıma uygunluğu ve geleceğe yön verme yetisinin birçok projede ispatlandığını görmekteyiz.

 

      Aremsoft bu bağlamda ulusal katman ölçeği üzerinde Ulusal Akıllı Şehirler Stratejisi ile ekonominin güncel dinamiklerini temel alarak şehirlerin ve alt bölgelerin ihtiyaçlarını gözlemlemektedir. Proje ve paydaşlık çalışmalarının tamamı bu geniş perspektifte tümevarım veya tümdengelim şeklinde geliştirerek planlamaktadır. Hedefimiz; bilgiye dayalı teknolojik değişim ve gelişimleri yakından takip ederek Akıllı Şehir felsefesi hakkında ekonomiye uzun vadeli katkılar sağlayacak ortak bir vizyona sahip, sistematik olarak değişen koşullara uyum sağlayan, bölge halkının taleplerini önceliğine alan ve ortaya koyduğu yenilikçi çözümlerin başarıya ulaşmasını sürdürmektir.

 

      Bu motivasyonla sağlanan başarı ve katma değer Aremsoft olarak her biri konusunda uzman dinamik kadromuzun değişen koşullara hazırlıklı olma kabiliyetini oluşturmaktadır. Çeşitli kurum, kuruluşlara sağladığımız ödüllü projelerimiz ve özellikle referanslarımız ile uzun yıllara dayanan güven bağımız, bu motivasyon kaynağından beslenmektedir.

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Tüm kampanya ve yeniliklerimizden haberdar olmak için e-bültene üye olmaya ne dersiniz!

Aremsoft © 2005-2021. All Rights Reserved